Moda Size Plus Iwanek

tekst

Do darmowej dostawy brakuje Ci: 400,00 zł

Zamów przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach - 8:00 do 17:00

570 390 351 sklep@modasizeplus.pl

Opineo.pl

4.9/5
Sprawdź
Suma: 0,00 zł Do kasy
Kontakt


Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom tuż przy naszej szwalni otworzyliśmy sklep firmowy. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, w którym możecie Panie przymierzyć ubrania z naszej oferty i dokonać zakupów! Adres sklepu: Pałecznica 7A, 21-104 Niedźwiada. 

Sklep firmowy i zakład produkcyjny mieszczą się pod adresem:
Firma Handlowa Anna Iwanek - zakład produkcyjny i sklep
Pałecznica 7A
21-104 Niedźwiada


 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Można skontaktować się z nami pod numerem telefonu: +48 570 390 351, lub mailowo pod adresem: sklep@modasizeplus.plW sprawie zamówień złożonych przez serwis Allegro.pl, prosimy o kontakt pod jednym z dwóch adresów e-mail: fh.iwanek@gmail.com | allegro@modasizeplus.pl .

 

Siedziba naszej firmy znajduje się pod adresem:
Firma Handlowa Anna Iwanek
ul. Świerkowa 45
21-100 Lubartów

 


   

PUNKT KONTAKTOWY - Usługodawca wyznacza adres poczty elektronicznej sklep@modasizeplus.pl jako pojedynczy punkt kontaktowy. Punkt kontaktowy umożliwia bezpośrednią komunikację Usługodawcy z organami państw członkowskich, Komisją Europejską i Radą Usług Cyfrowych oraz jednocześnie umożliwia odbiorcom usługi (w tym Usługobiorcom) bezpośrednią, szybką i przyjazną komunikację z Usługodawcą drogą elektroniczną, na potrzeby stosowania Aktu o Usługach Cyfrowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium