tekst

Czarna sukienka Klara XXL OVERSIZE JESIEŃ
169,90 zł 119,90 zł
Czarna sukienka Klara XXL OVERSIZE JESIEŃ

Sukienki dla Pań z dużym biustem

Proponujemy atrakcyjne sukienki dla pań z dużym biustem. Chociaż to Twój atut, dopasowanie sukienki do sylwetki bywa trudne. Niektóre fasony sprawiają, że sylwetka optycznie wydaje się cięższa, podczas gdy inne, wyrównują proporcje i kierują uwagę np. na ramiona. Nasza moda dla puszystych kobiet skupia się tylko na dobrych rozwiązaniach.

Błyszcząca sukienka Juana XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Cena: 189,90 zł 149,90 zł
Błyszcząca sukienka Juana XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Czarna sukienka Juana z cekinami XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Cena: 189,90 zł 149,90 zł
Czarna sukienka Juana z cekinami XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Granatowa sukienka Antonella XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Cena: 169,90 zł 129,90 zł
Granatowa sukienka Antonella XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Oliwkowa sukienka Antonella XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Cena: 169,90 zł 129,90 zł
Oliwkowa sukienka Antonella XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Czerwona trapezowa sukienka Elena XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
Cena: 199,90 zł 139,90 zł
Czerwona trapezowa sukienka Elena XXL OVERSIZE JESIEŃ ZIMA
  • ...

Sukienki plus size dla dużego biustu - różnorodność kolorów i krojów

Sukienki dla pań z dużym biustem to m.in. asortyment kreacji w odcieniach fioletu, beżu, zieleni, czerwieni, brązu i grafitu. Luźny fason, rozkloszowany dół i dekolt w kształcie litery V przenoszą uwagę na pozostałe części ciała. Sylwetka prezentuje się kobieco, a Ty zachowujesz pewność siebie w każdych okolicznościach. Dla pań z dużym biustem oferujemy też sukienki wieczorowe plus size, które sprawdzą się np. w Sylwestra lub wyjścia do teatru. Znajdziesz u nas również sukienki na wesele plus size - idealne do tańczenia i wykorzystania przy okazji kolejnych imprez, spotkań z przyjaciółmi lub randek.

Modne sukienki polskiej produkcji

Wszystkie sukienki plus size projektujemy i szyjemy sami w Polsce. Jesteśmy producentem odzieży dla puszystych kobiet i zaufanym sklepem internetowym, z którego korzystają zarówno Polski, jak i kobiety mieszkające za granicą. Pytania dotyczące prezentowanej odzieży lub formalności związanych z zamówieniem, prosimy kierować na adres e-mail sklep@modasizeplus.pl. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu 570 390 351.

Sklep internetowy Shoper Premium