Moda Size Plus Iwanek

tekst

Do darmowej dostawy brakuje Ci: 400,00 zł

Zamów przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach - 8:00 do 17:00

570 390 351 sklep@modasizeplus.pl

Opineo.pl

4.9/5
Sprawdź
Suma: 0,00 zł Do kasy
Wymiany / zwroty / reklamacje

W naszym sklepie obowiązuje gwarancja zwrotu/wymiany.
Poniżej znajdziecie Państwo najważniejsze informacje na temat wymiany, zwrotu czy reklamacji.
Szczegółowe warunki wymiany, zwrotu oraz reklamacji zawarte są w regulaminie sklepu.

 
 • Wymiana:
  - Klient ma prawo wymienić towar na inny, dostępny w sklepie internetowym w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania  przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie informacji o chęci wymiany przed jego upływem.
  - Jeśli istnieje różnica w cenie, klient musi dopłacić lub sprzedawca zwrócić nadwyżkę.
  - Klient ponosi wszelkie koszta związane z wymianą przedmiotu, tj. wysyłkę do sprzedawcy oraz wysyłkę nowego produktu.
  - Szczegółowe warunki zwrotów zawarte są w regulaminie sklepu.
  - Uprzejmie prosimy o dołączenie do zwracanego produktu wypełnionego formularza wymiany, który można pobrać TUTAJ. Skróci to czas wymiany i ułatwi nam pracę.

 • Zwrot:
  - Klient ma prawo zwrócić towar w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie informacji o chęci zwrotu przed jego upływem.
  - Szczegółowe warunki zwrotów zawarte są w regulaminie sklepu.
  - Uprzejmie prosimy o dołączenie do zwracanego produktu wypełnionego formularza zwrotu, który można pobrać TUTAJ. Skróci to czas zwrotu i ułatwi nam pracę.

 • Reklamacja:

  Jak złożyć reklamację?

  Wszystkie reklamacje dotyczące produktów lub sklepu internetowego możesz złożyć:

  • pisemnie na adres: Pałecznica 7A, 21-104 Niedźwiada;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@modasizeplus.pl.

  Przesłanie lub zwrot produktu w ramach reklamacji może nastąpić na adres: Pałecznica 7A, 21-104 Niedźwiada.


  Co napisać w reklamacji?

  Zaleca się podanie w opisie reklamacji:

  • informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości lub braku zgodności z umową;
  • żądania sposobu doprowadzenia do zgodności z umową lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy lub innego roszczenia; oraz
  • danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.

  Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. W razie zmiany podanych danych kontaktowych przez składającego reklamację w trakcie rozpatrywania reklamacji zobowiązany jest on do powiadomienia o tym Sprzedawcy.

  Do reklamacji mogą zostać załączone przez składającego reklamację dowody (np. zdjęcia, dokumenty lub produkt) związane z przedmiotem reklamacji.

  Możemy także zwrócić się do składającego reklamację z prośbą o podanie dodatkowych informacji lub przesłanie dowodów (np. zdjęcia), jeżeli ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez nas.


  Kiedy otrzymasz odpowiedź na reklamację?

  Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej otrzymania.


  Gdzie znajdziesz regulacje prawne dotyczące reklamacji?

  Podstawa i zakres odpowiedzialności za zgodność produktu z umową są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym, Ustawie o Prawach Konsumenta oraz ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

  Mamy dwa rodzaje odpowiedzialności za zgodność produktu z umową:

  • ustawową Sprzedawcy – jest to odpowiedzialność wynikająca z przepisów prawa, poniżej znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie jest ona uregulowana, tej odpowiedzialności nie można wyłączyć w przypadku konsumentów;
  • umowną (np. gwarancja udzielana przez gwaranta) – jest to odpowiedzialność dodatkowa, ma zastosowanie w przypadku, gdy dany produkt jest objęty np. gwarancją. Gwarancja może być udzielona przez inny podmiot niż Sprzedawca (np. przez producenta). Szczegółowe regulacje dotyczące odpowiedzialności na podstawie gwarancji znajdziesz w karcie gwarancyjnej lub w innym miejscu dotyczącym udzielenia gwarancji;
   
  Szczegółowe warunki reklamacji zawarte są w regulaminie sklepu.
  W przypadku chęci reklamacji produktu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - każdą taką sprawę staramy się rozwiązywać indywidualnie.Towar odsyłany w celach wymiany, zwrotu, bądź reklamacji prosimy kierować na adres:

Firma Handlowa Anna Iwanek
Pałecznica 7A
21-104 Niedźwiada
nr tel.: +48 570 390 351

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium