Moda Size Plus Iwanek

Sprawdź
Suma: 0,00 zł Do kasy
Wzory kwiatowe na różnych typach ubrań w rozmiarach Plus Size 0

Kwiatowe wzory to kwintesencja kobiecości, nadająca różnym stylizacjom wizualną lekkość i niepodważalny urok. Często wiążą się z wykorzystaniem wyrazistych kolorów, które mają moc ożywiania kreacji wpisujących się zwłaszcza w wiosenne i letnie trendy. Co więcej, pozwalają odwrócić uwagę od określonych części ciała i optycznie wyrównać proporcje sylwetki. Dzięki temu tak chętnie stosowane są w garderobie Plus Size. Dowiedz się, jakie ubrania z kwiatowymi wzorami wybierać i jak je nosić!

Wzory kwiatowe na ubraniach Plus Size i ich zalety

Kwiatowe wzory cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet wybierających odzież w rozmiarach Plus Size. Stoi za tym przede wszystkim wszechstronność tego typu motywów. Znajdziesz je na wielu różnych częściach damskiej garderoby – od sukienek, przez lekkie bluzki i tuniki, aż po spodnie czy legginsy. Florystyczne wzory mogą przyjmować postać subtelnych akcentów bądź wielobarwnych printów. Występują w licznych odmianach, dzięki czemu każda kobieta z łatwością dobierze je do własnego stylu.

Uniwersalny charakter kwiatowych wzorów sprawia również, że znajdą one zastosowanie w strojach przeznaczonych na rozmaite okazje. Delikatne motywy w stonowanych kolorach świetnie sprawdzą się na przykład w przypadku wyjściowych kreacji, a z odważniejszych i barwniejszych wariantów zrobisz doskonały użytek na co dzień. Z łatwością dopasujesz do nich także ulubione dodatki – zarówno płaskie obuwie z wygodną shopperką, jak i buty na obcasie z elegancką kopertówką.

Sukienki w kwiaty – fundament garderoby Plus Size

Jeden z podstawowych nośników kwiatowych wzorów stanowią niezastąpione sukienki Plus Size. Podkreślają one naturalny wdzięk każdej kobiety, a dodatkowo wspomagają optyczne modelowanie sylwetki, która w efekcie nabiera atrakcyjnych proporcji. Jeśli zastanawiasz się, które motywy florystyczne sprawdzą się najlepiej w przypadku sukienek XXL, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji:

• Pionowe desenie kwiatowe – wizualnie wysmuklają figurę i podkreślają Twój kobiecy urok.
  • Delikatne fakturowane pasy – dają duże możliwości stylizacyjne i sprawdzają się zarówno w strojach formalnych, jak i nieformalnych.
  • Pastelowe wzory na ciemnym materiale – zachwycają eleganckim efektem kontrastu.

Ogólna zasada mówi, że w modzie Plus Size lepiej sięgać po duże wzory kwiatowe i roślinne. Będą one proporcjonalne do Twojej sylwetki. Printy składające się z drobnych kwiatuszków mogłyby przynieść skutek odwrotny do zamierzonego i tylko podkreślić to, co wolałabyś zatuszować. W każdym przypadku warto jednak samodzielnie ocenić ostateczny efekt. Szczególnie duże możliwości stylizacyjne zapewnią Ci następujące rodzaje sukienek w kwiaty:

• Wyszczuplająca sukienka z dekoltem w kształcie litery V – proste rozwiązanie wysmuklające szyję, zwężające ramiona i wydłużające sylwetkę.
  • Sukienka z narzutką w kwiaty – asymetryczny dodatek znakomicie maskuje okolice brzucha oraz bioder, a ze względu na swój elegancki charakter świetnie odnajduje się w wyjściowych kreacjach.
  • Kwiatowa sukienka maxi – to ciekawa odmiana na tle sukienek do kolan, gwarantująca wyjątkowy komfort i atrakcyjny wygląd.

Bluzki w kwiaty – obowiązkowy element codziennych stylizacji Plus Size

Nie samymi sukienkami garderoba Plus Size stoi! Rozglądając się za wygodnymi i przyjemnymi dla oka ubraniami w kwiaty, zainteresuj się również lekkimi bluzkami. Ich żywe kolory i przyciągające spojrzenie wzory pozwolą Ci odwrócić uwagę od nóg, bioder i pośladków. Aby jednocześnie wysmuklić tors, warto stawiać na warianty z dekoltem w szpic i rękawami ¾. Tego typu bluzki doskonale sprawdzą się w rozlicznych codziennych kreacjach, zwłaszcza tych na sezon wiosna/lato.

Spódnice w kwiaty – praktyczne wydanie mody Plus Size

Podobną rolę jak kwieciste bluzki odgrywają w szafie Plus Size spódnice z florystycznymi wzorami. Pozwalają odwrócić uwagę od górnej części ciała, jednocześnie maskując nogi i pośladki. Dzięki nim w łatwy sposób wyrównasz proporcje sylwetki, a zarazem nadasz swoim stylizacjom kobiecy urok. Kreacje obejmujące spódnice w kwiaty przydadzą Ci się zarówno do codziennego użytku, jak i na wyjątkowe okazje. Wszystko zależy od tego, jakie motywy wybierzesz i z czym je połączysz. Na szczęście – jak już wiesz – są to uniwersalne wzory, które pasują niemal do wszystkiego.

Legginsy i spodnie w kwiaty – moda Plus Size dla wymagających

Choć kwieciste sukienki, bluzki i spódnice należą do najprostszych i najskuteczniejszych rozwiązań dedykowanych modzie Plus Size, to warto zainteresować się też nieco mniej oczywistymi wyborami. Mowa na przykład o legginsach i spodniach w kwiaty. Ich odpowiedni fason wydłuży Twoje nogi, wyszczuplając tym samym całą sylwetkę. Barwne wzory podziałają zresztą tak jak w przypadku innych ubrań z motywami florystycznymi, a więc pokierują uwagę w odpowiednią stronę.

Atrakcyjne wzory kwiatowe czekają na Ciebie w sklepie Moda Size Plus!

Jeśli przypadły Ci do gustu nasze propozycje kwiecistych stylizacji, zapoznaj się z ofertą sklepu Moda Size Plus. Znajdziesz tu przede wszystkim szeroki wybór sukienek w kwiaty, a także atrakcyjne bluzki, spódnice i tuniki.